מדיניות ביטולים והחזרות

משלוחים והחזרות
ביטול עסקה ומדיניות החזרה


אם אינך שלמה עם הפריט שרכשת, את יכולה להחליף אותו ללא כל בעיה. כל שעלייך לעשות הוא לשלוח אלינו את הפריט חזרה בעזרת מדבקת הגוביינא שקיבלת, ואנחנו נחליף לך אותו באחד אחר לטעמך או לחלופין נזכה אותך. 

החלפה – בצעת רכישה אך את לא שלמה איתה? תוכלי לשלוח את הפריט חזרה אלינו כאשר דמי המשלוח עלינו. כאשר עלייך לשלוח את הפריט עד 14 ימי עסקים מיום קבלתו. את הפריט שאת מעוניינת להחזיר תשלחי על חשבוננו.
ההחלפה מתבצעת באמצעות  מדבקת הגוביינא שקיבלת בתוך החבילה ודרך הדואר. כלומר, לא ניתן לבצע החלפות בסטודיו.

החלפה של פריטים שנרכשו בסייל תתאפשר במידה והחבילה נשלחה אלינו עד 5 ימי עסקים  מרגע קבלתה.

החזרה – במידה ואת לא מעוניינת בפריט ואת רוצה להחזירו – ניתן לקבל החזר כספי (בניכוי 5% מעלות הפריט כפי שדורש החוק), כאשר עלייך לשלוח את הפריט חזרה אלינו עד 2 ימי עסקים מרגע קבלת הפריט.
לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט - בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקרדיט באתר בלבד
גיפט קארד (שובר מתנה) ייחשב כפריט, והחזר כספי עבורו יתאפשר במידה ובקשת הביטול התקבלה בחברה עד 2 ימי עסקים. במקרה כזה, יבוטל שובר המתנה והזיכוי יתבצע עד 3 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו נקנה השובר, בניכוי 5% מסכום השובר.


מתנות שקיבלת כחלק ממבצע/ הטבה לא ניתנות להחלפה או החזרה.

בידי המזמינה לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:
ביטול העסקה לפני שליחת המוצר למזמינה יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו למזמינה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. יש להדגיש, כי זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.
במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני מיס נורי, יינתן זיכוי כספי בניכוי עלות המשלוח ובניכוי 5% מסכום העסקה. כמובן במידה והחבילה נשלחה חזרה תוך 2  ימי עסקים מרגע קבלתה.

הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם החשבונית והתווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). כן יובהר, כי מיס נורי תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר.
כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים ולנהלים של חברת האשראי.
מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה, ניתנים להחזרה תוך יומיים מיום קבלתם וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
בהתאם להוראות משרד הבריאות, חלקים תחתונים של בגדי ים, סטים של בגדי ים או הלבשה תחתונה, אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה.

יש לציין כי עלייך לשלוח חזרה את הפריט ולוודא שלא נעשה בו שימוש ושהוא בשלמותו וללא פגם. כמו כן, על התווית להיות מחוברת בשלמותה לפריט בעת ההחזרה. 
הזיכוי הכספי יתקבל עד 14 יום ממועד קבלת הפריט בחזרה למשרדי החברה. ההחזר מתבצע לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה או לחשבון הפיי-פל. הזיכוי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (למשל עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה).

*החלפה/ החזרה של פריטים מקולקציית פורים:

החזרת תחפושת בדואר תתאפשר עד לתאריך ה6/3/19

החזרת תחפושת בסטודיו תתאפשר עד לתאריך ה13/3/19


לאחר תאריכים אלו, תתאפשר החלפת פריט מקולקציית פורים בפריט אחר מקולקציית פורים בלבד, ולא תתאפשר החזרה של הפריט לצורך זיכוי כספי.

 

חשוב לזכור – 

 1. יש לשלוח את הפריט עד 2 ימי עסקים מיום קבלתו לצורך קבלת החזר כספי או עד 14 ימי עסקים מיום קבלתו לצורך ביצוע החלפה.
 2. יש לוודא שהפריט לא ניזוק/לא נעשה בו שימוש כאשר התוויות צריכות להיות מוצמדות לפריט בשלמותן.
 3. זיכוי כספי יינתן להחזרות שהתבצעו עד 2 ימי עסקים מרגע קבלת הפריט. את הזיכוי הכספי תקבלי תוך מקסימום 14 יום ממועד קבלת הפריט בחזרה למשרדי החברה, לאותו כרטיס האשראי איתו ביצעת את הרכישה ובאותם התנאים. לכל שאלה יש לפנות אלינו: info@missnori.com
 4. פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה עד יומיים ממועד הרכישה, אך לא ניתן לקבל זיכוי כספי אלא רק החלפה/קרדיט לקנייה הבאה.
 5. ברגע שהפריט התקבל אצלנו, ניידע אותך במייל או טלפונית ותוכלי לבחור האם את מעוניינת בהחזר כספי או בקרדיט לקנייה עתידית/החלפה.

*פריטים שנקנו בסייל ניתנים להחלפה/ החזרה עד שני ימי עסקים.

אספקה ומשלוחים :
לפניך 3 אפשרויות:

  1. דואר ישראל – החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך. זמן אספקת משלוח דואר רשום הינו תלוי בדואר ישראל, אנו מתחייבים ל14 ימי עסקים, אך לרוב אינו עולה על 10 ימי עסקים. שירות זה הינו בעלות של 10 ש"ח בלבד.
  2. שליח עד הבית – זמן אספקה בדר"כ עד 3 ימי עבודה, לא כולל יום ההזמנה עצמו. שירות זה הינו ע״פ התמחור הבא: ברכישה מעל 500₪- בחינם, ברכישה מעל 300₪- בעלות של 10₪ והרכישה מתחת לסכום זה, בעלות של 20 ₪.

   זמני אספקת המשלוח הם בשעות היום, ועל כן כדאי לתת כתובת בה תהיי זמינה במשך היום.  בזמני סיילים ובלאק פרידיי ייתכנו עיכובים בזמני המשלוחים.

   **איננו יכולים לקחת אחריות על עיכובים שהינם בחזקת אחריותם של חברות השילוח השונות, אך תוכלי ליצור קשר איתנו בטלפון או באי מייל לכל בעיה או שאלה. 
   **במידה ומסיבה כלשהי חברות השילוח לא יוכלו להעביר את ההזמנה שלך לכתובת המצויינת, אנו ניצור איתך קשר ונמצא פתרון חלופי שמתאים לשני הצדדים בעניין.
  3. קיימת אפשרות לאיסוף עצמי, ללא עלות נוספת:
   רח' חיי אדם 11, תל אביב 
   03-5410000 
   שעות פתיחה:
   ימים א' – ה' בין השעות - 10:00-18:00, בתיאום מראש.

הזמנה שבוצעה בשיטת איסוף עצמי ניתן לאסוף עד חודש מיום ביצוע ההזמנה.
החלפת מוצרים תוכל להיעשות עד חודש מרגע ביצוע ההזמנה.
החזר כספי יינתן עד שני ימי עסקים מיום איסוף החבילה, בניכוי 5% מסכום ההזמנה.

עדכנו אותי

טבלת מידות
מידות מידה אירופאית היקף חזה היקף מותן היקף אגן
XS 34 80-82 61-63 84-88
S 36 83-86 64-69 89-93
M 38 87-90 70-75 94-98
L 40 91-96 76-81 99-103
XL 42 97-100 82-87 104-109
ONE SIZE 34-38 80-90 61-75 84-98